Członkowie Stowarzyszenia

Wanda Badura-Madej

Doktor nauk humanistycznych, psycholog, psychoterapeuta, superwizor psychoterapii, wieloletni nauczyciel akademicki. Prywatnie: babcia czworga wnucząt, lubi książki, lubi słuchać muzyki klasycznej, szczególnie Vivaldiego i chorałów gregoriańskich, nieustająco zadziwiona i zaciekawiona człowiekiem i światem.

Grażyna Bakunowicz

Trener, facylitator, ekspert w obszarze szkoleń i rozwoju z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z biznesem oraz w doradztwie rodzinnym. Prywatnie: żona i mama trzech córek, w wolnym czasie czyta, gra na gitarze, wędruje.

Małgorzata Cichocka

Filozof, pedagog, psychoterapeutka i trenerka psychodramy, od 20 lat związana z psychiatrią środowiskową, obecnie koordynuje pracę Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Prywatnie: żona, mama czwórki dzieci, miłośniczka powieści Jane Austen, gotowania i jazdy na rowerze.

Łukasz Cichocki

Doktor nauk medycznych, psychiatra, psychoterapeuta, nauczyciel akademicki z dwudziestoletnim doświadczeniem, autor wielu prac naukowych, popularyzator wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego. Prywatnie: mąż, ojciec czwórki dzieci, w wolnym czasie lubi spać, spacerować, czytać - zwłaszcza Sapkowskiego.

Andrzej Grudzień

Doktor nauk medycznych, pediatra, neonatolog, ultrasonografista dziecięcy, bioetyk, nauczyciel akademicki z dwudziestoletnim doświadczeniem, współautor kilkunastu prac naukowych. Prywatnie: mąż i tata syna i córki, społecznik, współorganizator rekolekcji dla rodzin, uwielbia góry, wędrówki, sport, muzykę, kibic polskiej siatkówki.

Małgorzata Grudzień

Pedagog specjalny (oligofrenopedagogika). Prywatnie: żona i mama syna i córki, lokalna aktywistka, odpowiedzialna za ogromną część dobra, które można znaleźć w okolicy, w której aktualnie przebywa. Uwielbia rozmawiać, czytać, spacerować.

Grażyna Pietruszewska

Magister filologii germańskiej, wieloletni nauczyciel akademicki, tłumacz z dużym doświadczeniem w zakresie tematyki związanej z psychiatrią i psychoterapią. Prywatnie: żona, matka dwojga dzieci, babcia trzech wnuczek i jednego wnuka, lubi czytać, gotować i zajmować się swoim ogródkiem.

Kazimierz Pietruszewski

Doktor nauk medycznych, psychiatra, przez wiele lat nauczyciel akademicki, autor wielu publikacji naukowych, prowadzi psychiatryczny oddział dzienny i gabinet psychiatryczny. Prywatnie: mąż, ojciec dwojga dzieci, dziadek trzech wnuczek i jednego wnuka, lubi książki, fotografię i grafikę komputerową.

Jolanta Walczewska

Opis w przygotowaniu...

Krzysztof Walczewski

Doktor nauk medycznych, psychiatra, psychoterapeuta, superwizor psychoterapii, twórca autorskich szkoleń, projektów i programów profilaktycznych, kieruje oddziałem ogólnopsychiatrycznym, autor wielu wystąpień i publikacji naukowych, współtwórca i współwłaściciel Proximed. Prywatnie: mąż, tata trzech synów, uwielbia muzykę, poezję i squasha.